Buzdolabı Teknik ServisiBUZDOLABI TEKNİK SERVİSİ

2005 yılından bu yana kaliteli hizmet anlayışından hiçbir şey kaybetmeden hizmetlerini devam ettiren Kar beyaz eşya servisi, müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmalarını sürdürmektedir. Birinci sınıf hizmet kalitesinde işlem yapmakta, işlemlerini ekonomik koşullarda gerçekleştirmektedir. Beyaz eşya ürünlerinizin tümünde markası ve modeli ne olursa olsun bakım, onarım ve kurulum işlemlerini profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz. Yüksek teknik donanıma sahip kadromuz ile sizlere güler yüzlü ve kaliteli hizmet sağlamaktayız.

Ekonomik ve Garantili Hizmet

Buzdolabınız ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda firmamızla iletişime geçebilir, en kısa sürede sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Çözüm odaklı çalışan buzdolabı teknik servisimiz, günün her saati ve haftanın yedi günü sizlere kesintisiz hizmet sunmaktadır. Hizmetlerimiz İstanbul’un her semtinde gerçekleşmektedir. Gezici servislerimiz ev ve iş yerlerinizin tümüne uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Buzdolabı Neden Su Akıtır?

Termostatta problem yaşanıyorsa, ekovat zamanında devreye girmiyorsa buzluk damlatma yapabilmektedir. Cihaz otomatiğe geçtiği zaman, ekovat çalışması gereken zamandan daha geç çalışır. Otomatik motta fazla kalan buzdolabı damlatma yapabilmektedir. Termostat özelliğini kaybetmiş olabilmektedir. Bu durumda profesyonel olarak hizmet veren yetkili teknik servislerden destek alınmalı, parça değişimi yapılmalıdır. Kar buzdolabı teknik servisi en iyi yedek parçaları kullanarak cihazınızı tamir etmekte ve eskisinden bile daha kullanışlı olmasını sağlamaktadır.

Buzdolabı Neden Soğutmaz?

Borular hatalı kaynamışsa, buz kabı buzluğa yapışmışsa, buzdolabının bulunduğu alan rutubetliyse, buzdolabının arkasında bulunan radyatör ve borular çürümüşse buzdolabının gazı kaçabilmektedir. Buzdolabında kaçan gaz, cihazın soğutma yapmasına engel olabilmekte ve kısa süre içerisinde tamamen işlevini kaybetmesine neden olabilmektedir. Bu durumu kontrol altına alabilmek için yetkili bir teknik servisten yardım almak gerekmektedir.

Ekovat basıncı düşmüşse buzdolabı soğutma yapmayabilir. Pistonun zamanla aşınması, supapların kurum tutması durumunda kompresör arızalanmakta ve gaz dolaşımını engellemektedir. Bu durumda da ekovatın basıncı düşmekte ve ekovat devre dışı kalmaktadır. Ekovatın bozulması sonucunda, buzdolabının yeniden soğutma yapabilmesi için yeni parça takılmalıdır.

Buzdolabında gaz tıkanması sonucunda da, soğutma özelliği devre dışı kalabilmektedir. Buzdolabınızın ömrünü uzatmak için yetkili servislerden bakım ve onarım hizmeti almanız gerekmektedir.

Buzdolabı teknik servisimiz, en kaliteli yedek parçalar kullanarak bakım ve onarım işlemlerinizi gerçekleştirmekte ve cihaz montajlarını en doğru şekilde yapmaktadır. Hizmet talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçin.