Kar fırın Teknik ServisiFIRIN TEKNİK SERVİSİ

Uzun yıllardır montaj, bakım ve onarım hizmetlerinin tümünü gerçekleştiren firmamız, sizlere kaliteli hizmet anlayışının ayrıcalıklarını yaşatmaktadır. İstanbul’un bütün semtlerinde çalışmalarımızı sürdürmekte, gezici servis araçlarımızla hizmet taleplerinize anında cevap vermekteyiz. Çözüm odaklı çalışan Kar beyaz eşya servisi, fırın, klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi birçok beyaz eşyanın bakım ve onarımını profesyonelce gerçekleştirmektedir.  Kaliteli hizmet anlayışımız doğrultusunda işlem yapmakta, müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Özellikle bayanların evlerinde en çok zaman geçirdiği alan mutfaklarıdır. Sevdiklerinize ve misafirlerinize çeşitli ikramlar hazırladığınız mutfaklardaki beyaz eşyaların bozulması, bütün planlarınızın alt üst olmasına neden olabilmektedir. Kek, pasta, börek ve daha birçok aperatif ve yemeklerinizi hazırladığınız fırınların arıza yapması, arkadaşlarınıza düzenleyeceğiniz çay partilerinin ya da misafirlerinize düzenleyeceğiniz akşam yemeklerinin iptal olmasına neden olabilmektedir. Arızalı cihazlar bin bir emekle hazırladığınız yiyeceklerin pişmemesine veyahut da çok pişmesine neden olabilmektedir. Siz değerli müşterilerimizin emeklerinin boşa çıkarmamak adına kaliteli hizmet vermekteyiz. Fırın teknik servisimiz, ürünlerinizin bakım ve onarımı gerçekleştirmekte, eskisinden çok daha iyi olmasını sağlamaktadır.

Fırın Isısı Neden Bozulur?

Fırının ısı ayarını yapamaması iki nedenden kaynaklı olabilmektedir. Fırının içerisinde bulunan reziztans ya da fan motoru işlevini yitirirse, fırınlardan istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz. Turbo fırınlar içerisinde bulunan reziztans zamanla bozulabilir. Reziztans bozulduğu zaman, fırının iç kısmında ısıtma gerçekleşme ve yiyeceklerin pişmemesine neden olmaktadır. Bu gibi durumlarda, reziztant değiştirilmelidir. Fırınınızın fan motoru bozulursa, fırın istediğiniz ısıya ulaşamaz. Bu durumda da istediğiniz verimi alamazsınız. Bozulan fan motoru, reziztanstan gelen ısının dağıtımını sağlayamaz.  Fan motorunu yenisi ile değiştirmek doğru sonuç sağlayacaktır. Cihazın verimini arttırmak için tek yapmanız gereken, yetkili fırın teknik servislerinden destek almak olacaktır. Kar beyaz eşya servisi sizlere en kaliteli yedek parçaları temin etmekte ve cihazınızın eskisinden bile daha iyi olmasını sağlamaktadır.

Kaliteli Hizmet Almanın Önemi

Profesyonel olarak hizmet vermeyen firmalar ve kişiler, sizlere kalitesiz yedek parça temin edeceklerdir. Bu durumda da cihazınız kısa süre sonra yeniden bozulacak ve bir süre sonra kullanılmayacak hale gelecektir.

Profesyonel anlamda bakım, onarım ve montaj işlemlerinin tümünü gerçekleştiren firmamızdan ekonomik koşullarda hizmet alabilirsiniz. Hizmet talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçiniz.