Bugüne kadar hizmet vermiş olduğu tüm müşterilerinin takdir ve güvenini kazanmış olan Kar beyaz eşya servisi olarak Lg marka ürünleriniz için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Çok sayıda sahip olduğumuz araç ve uzman personel eşliğinde İstanbul genelinde Lg müşterilerine ulaşım sağlamakta ve ihtiyaç duydukları konularda en kısa süre içerisinde yanlarında olmaktayız. Yaklaşık on yıldır bu sektörde faaliyet gösteriyor olmamız nedeni ile birçok rakip firmadan bir adım daha ön plana çıkmakta ve genellikle müşterilerin ilk tercihi olmaktayız. Kaliteden ödün vermeyen servisimiz sizler için haftanın 7 günü 24 saat hizmet sunmaktadır. Herkes gibi sizin de tercihiniz Kar beyaz eşya servisi ise vakit kaybetmeden bizi arayabilir ve çalışma arkadaşlarımızdan ilgili konu hakkında destek alabilirsiniz.

Memnuniyet ve kesin çözüm odaklı gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda Lg marka beyaz eşyalarınız için montaj, kurulum, bakım, arıza, onarım ve tamir işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Her bir işlemin ayrı bilgi birikimi ve tecrübe gerektirdiğinin bilincindeyiz. Bu yüzden servisimizdeki ekiplerimiz arıza ekibi, bakım ekibi, montaj ekibi gibi kategorilere ayrılmakta ve sizin ihtiyacınız ne ise o alandaki en yetkin personeller tarafınıza gönderilmektedir.

Beyaz Eşyalarınıza Gereken Özeni Gösterin

Beyaz eşyalar günümüzde bir uzvumuz haline gelmiş olan cihazlardır. Herhangi birinin eksikliği hayatımızı olumsuz yönden etkilediği gibi yeri doldurulmakta da güçlük çekilmektedir. Bu nedenle bir beyaz eşya satın alınırken de montajı gerçekleştirilirken de kullanılırken de çok dikkatli olunmalıdır. Lg gibi dünya devi bir markayı tercih ederek ilk doğru adımı atmış olan müşterilerimiz devamında bu ürünlerin kurulum ve montajı için tarafımızdan destek alabilirler. Bu ürünler ne kadar yüksek kalitede olursa olsun dönem dönem bakıma ihtiyaç duyarlar. Bir beyaz eşyanın bakımı için illa arıza belirtisi göstermesine gerek yoktur. Lütfen bu önemli hususları dikkate alarak servisimize müracaat ediniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir