Kar Beyaz Eşya Kombi ServisiKombi Teknik Servisi

Kombinizin bakım, kurulum ve onarım işlemleri uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. Kesin çözümler elde etmek, enerji ve güç tasarrufu sağlamak ve cihazınızın ömrünü uzatmak için yetkili firmalardan profesyonel destek sağlamanız gerekmektedir. 2005 yılından bu yana profesyonel ve kaliteli hizmet sağlayan Kar beyaz eşya servisine güvenebilirsiniz. Güvenilir ve ekonomik hizmet almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Profesyonel ve Kaliteli Hizmet Anlayışımız

Kombi teknik servisimiz, güler yüzlü ve donanımlı kadrosu ile sizlere profesyonel destek sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutan firmamız, en iyi teknik ekipmanlarla ve en kaliteli yedek parçalarla işlemlerini gerçekleştirmektedir. Teknolojiyi yakından takip etmekte, cihazlarını en son teknoloji ürünlerden oluşturmaktadır.

Vizyonunu sürekli yenileyen firmamız, kombi ve petek temizleme hizmeti vermektedir. Bakım ve onarım hizmetlerinin tümünü eksiksiz ve kusuruz gerçekleştirmekte, işlemlerini titizlikle yürütmektedir. Avantajlı fiyatları ve kaliteli hizmetleri sayesinde firmamız, rakiplerine devamlı olarak öncülük etmektedir.

Geniş araç filosuna sahip olan firmamız, İstanbul’un her ilçesi ve her semtine kesintisiz ve aralıksız hizmet sağlamaktadır.

Kombi Çalışmadığında Ne Yapılmalıdır?

Kombi çalışmadığı zaman yakıt çıkışlarını kontrol etmekte fayda görebilirsiniz. Elektrik, su veya doğal gazın çalışmasında herhangi bir aksaklık olması durumunda, kombi kapanır duruma geçecektir. Kombiniz çalışmıyorsa, elektrik, su ve doğal gaz çıkışlarını kontrol edin. Tüm kontrollere rağmen çalışmıyor ise yetkili kombi teknik servisinden destek isteyin. En kısa sürede kombinize bakım yaptırmanız gerekmektedir.

Kombi Bakımı Sırasında Gerçekleştirdiğimiz İşlemler       

    • Su debisinin ayarlaması yapılarak, kontrol altına alınır.  
  •   Turbo cihazlarınızın baca temizliğini yapılmaktayız.
  •    Su filtresinin temizliği gerçekleştirmekteyiz.
  •  Sıcak su hattına yerleşen bütün  pislikler alandan arındırılmaktadır.
  •     Ateşleme otomatiği ve gaz kesme fonksiyonları kontrol edilmektedir.
  •    Isı eşanjörü kontrol altına alınmaktadır.
  • Kombinin yanma hatları kontroller altına alınır.  

Kombi teknik servisimiz bakım, onarım ve montaj işlemlerinin tümünü ekonomik koşullarda gerçekleştirmektedir. Hizmet talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçiniz.