Kar beyaz eşya servisi kurumsalKAR BEYAZ EŞYA SERVİSİ
Kar beyaz eşya servisi olarak, 2005 yılında kurulduk. Deneyimli ve profesyonel işini bilen kişilerden oluşan bir ekibe sahibiz. 25 kişilik ekibimiz ile sizlere hizmet vermeye 11 yıldır devam ediyoruz. Doğru işler yapmaya devam ediyor, birikimlerimizden yararlanarak daha da iyi işler başarmayı hedefliyoruz. İşimizi severek yapıyor ve sizlere güvenli bir hizmet sunmaya devam ediyoruz. Elimizden gelenin en iyisini, uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Bizimle çalışmaktan mutlu olan birçok müşterimiz referansımız haline gelmiştir. Mutlu müşterilerimizin sayısını arttırmayı hedeflemekteyiz.

Beyaz Eşya Teknik Servis İhtiyaçlarına Cevap Veriyoruz.

Birçok beyaz eşyanızda arıza çıkabilir. Ayrıca bakımları da gelmiş olabilir. Bu bakımlar ile ürünleriniz daha uzun süre kullanılmaya elverişli hale gelir. Kar beyaz eşya servisi olarak eşyalarınızdaki arızaları tespit ediyor, onarımını en kısa sürede yapıyoruz. Bakım periyodlarına uyarak bakımları gelen ürünlerinize, gerekli olan tüm bakımları profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Bu yaptığımız arıza tamiratı ve bakım süresince, tamamen bilgili ve deneyimli ekibimiz sayesinde ürünlerinize asla zarar gelmeyecektir. Gönül rahatlığı ile eşyalarınızı Kar beyaz eşya teknik servisine teslim edebilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?
Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, klima gibi beyaz eşyalarınıza bakım yapıyoruz. Ayrıca bu eşyalarınızda oluşan birçok sorunu, arızayı tespit edip giderilmesi için çözümler üretiyoruz. Bu tür sorunlarda sizlerin olaya dahil olmadan beklemenizi öneriyoruz. Ve bu bekleme sırasında, 7 gün 24 saat Kar beyaz eşya teknik servisini arayabiliyorsunuz. Bizlere ulaşıp bildiriminizi yaptıktan sonra, adresinize en kısa sürede geliyoruz ve olaya dahil oluyoruz. Ürettiğimiz çözümleri en kısa süre içinde işleme koyuyor ve hızlı bir şekilde sizlere sunuyoruz. 11 yıllık tecrübemiz ile yaptığımız birçok iş ile birlikte başarılı bir şekilde devam ediyoruz.

Garantili Teknik Servis
Deneyimli teknik servis ekibimizin yaptığı tüm işler garanti kapsamındadır. Garantili bir şekilde sizlere bakım ve onarım işlerinde yardımcı oluyoruz. Yıllardır güven ile birlikte devam eden işlerimize bir yenisini daha sizlerle eklemek isteriz. Mutlu müşterilerimiz ile yolumuza devam ediyoruz. Kar beyaz eşya servisi, gelecekteki müşterilerine de en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor.