Kar beyaz eşya servisi tüm İstanbul genelinde, tüm Grundig marka ürünler için 2009 yılından beri hiç aralıksız hizmet vermeye devam etmektedir. Müşterilerimize en hızlı ve kesin çözüm odaklı hizmet anlayışı ile devam ettiğimiz çalışmalarımız sayesinde, bu alanda lider konuma gelmeyi başardık. Grundig beyaz eşyaların işleyişine ve sistemine oldukça hakim olan, her biri sertifika sahibi teknik personellerimiz ile servisimizi geliştirmeye ve bu sektördeki yükselen trendleri takip etmeye de devam ediyoruz. Haftanın her günü her saat gelen taleplere en kısa sürede yanıt vererek sizlere yardımcı olmakta ve sorunlarınıza anında yapılan tespitler ile çözüm getirmekteyiz. Servisimizin vermiş olduğu hizmetlerden yararlanmak isterseniz, iletişim bilgilerimizde yer alan bilgileri kullanarak tarafımıza ulaşabilir ve hemen bir randevu oluşturabilirsiniz.

Servisimiz Grundig markasına ait tüm beyaz eşyalarınız için bakım, onarım, montaj ve nakil işlemlerini gerçekleştirmektedir. Her biri ayrı uzmanlık gerektiren bu işlemler için tarafımızdan destek alarak sorunsuz bir şekilde ihtiyaç duyduğunuz çalışmaları tamamlayabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki; söz konusu beyaz eşya gibi teknik bilgi gerektiren bir alan olduğunda tek başınıza yapacağınız bir hamle size veya cihazınıza zarar verebilir. Bu nedenle kendinizi ve çevrenizi riske atmamanızı, işi uzmanına bırakmanızı önermekteyiz.

Buzdolabından Kurutma Makinesi Kadar Tüm Ürünler İçin

Servisimiz, kendisini belli başlı ürünler ile kısıtlamamakta, Grundig marka tüm beyaz eşyalar için servis hizmeti sunmaktadır. Bu ürünleri buzdolabı, çamaşır, bulaşık ve kurutma makinesi, ocak, fırın, aspiratör ve derin dondurucular olarak sıralayabiliriz. Tüm bu ürünlerin montajı, sökümü, bakımı ve onarımı servisimizce yapılmaktadır. Herhangi bir beyaz eşyanızı vakit kaybetmeden düzgün bir şekilde kullanmaya başlamak için montaj hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Belirli bir süre kullandığınız ve çalışma sistematiğinde sorun yaşamadığınız cihazlarınızın bakımını yaptırmak için servisimizin ilgili personellerinden destek alabilir ve olası arızalanma durumlarında onarım ekibimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir