Şofben Teknik ServisiŞofben Teknik Servisi Olarak;

Yıllardır teknik servis alanında öncü olan Kar Teknik Servis vermiş olduğu a kalitedeki şofben hizmetleri ile dilediğiniz her an yanınızda olmaya devam etmektedir. İşinin ehli olan, eğitimli kadromuz sayesinde bugüne kadar yüzlerce evin yaşamış olduğu şofben sorununu hızla çözüme kavuşturmuş bulunmaktayız. Şofbenler için; kurulum, bakım, onarım ve arıza hizmetleri vermekte ve bu hizmetleri verirken de gezici servislerimizi kullanmaktayız. Bu sayede şofbeninizi söküp herhangi bir yere götürmeyerek bulunduğunuz yerde yaşadığınız sorunu gidermekteyiz. Haftanın yedi günü hizmet veren teknik servisimizin güler yüzlü personeli sayesinde yaşamış olduğunuz mağduriyeti anında gideriyoruz. İstanbul’un tüm ilçelerine servis sağlayarak hizmet ağımızı genişletmiş bulunmaktayız. Sizin de şofbeniniz ile alakalı bir sorununuz yahut ihtiyaç duyduğunuz teknik bir destek var ise internet sayfamızın iletişim kısmından bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Diğer elektronik beyaz eşyalara kıyasla daha dikkatli kullanılması gereken ve yanlış bir müdahalede bulunulduğunda büyük tehlike doğurabilecek olan şofbenler, muhakkak bu cihazlar üzerine ihtisas yapmış kişiler tarafından kontrol ve tamir edilmelidir. Birçok çeşidi bulunan şofbenlerin bakım ve düzenli kontrollerinin yapılması çok önemlidir. Servisimiz bünyesinde bulunan ve sadece şofbenler ile ilgilenen uzman personellerimiz bu hassasiyetin bilincinde olarak işlerini gerçekleştirmektedir. Bu denli önemli bir bakım ve tamirat işleminde kesinlikle sokak arası diye tabir edilen, adı duyulmamış bir servisten hizmet almamanız gerekmektedir. Kar Teknik gibi uzun yıllardır şofben teknik servisliği yapan, müşterilerinin güvenini kazanmış ve kaliteli hizmet sunan bir servisi tercih etmelisiniz. Servisimizin bugüne kadarki müşterilerinden aldığımız geri dönüşleri öğrenmek isterseniz internet sitemizi inceleyebilir ve devamında gönül rahatlığı ile bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Güvenli Şofben Kullanımı

Şofben ya da halk arasındaki bilinen adı ile sıcak su cihazları geçmişten günümüze en çok tercih edilen elektronik cihazlardan biri olmuştur. Çeşidine göre LPG (tüp), doğal gaz ve elektrik ile çalışan şofbenler hala birçok evde mevcuttur. Hangi cihazda olursa olsun işin içerisine gaz kullanımı girdiğinde dikkatleri iki kat daha fazla arttırmak gerekmektedir. Genellikle evin banyo kısmına monte edilen şofbenlerin kurulumu özenle yapılmalıdır. Bu uzmanlık gerektiren hususta servisimiz devreye girerek şofbenlerinizin doğru yere doğru bir şekilde monte edilmesini sağlamaktadır. Alev gözenekleri sayesinde ısı sağlayarak bunu su tesisatına dağıtan şofbenleriniz kullanım esnasında ya da uzun süre kullanımın akabinde arızalanabilir. Çalışma gidişatında bir problem gözlemlediğiniz anda şofbeninize tek başınıza müdahale etmeyiniz. Böyle bir durumda, şofbeninize giden bağlantı vanasını kapatarak hemen servisimize başvurmanızı ve konu hakkında bilgi edinerek destek talep etmenizi öneririz. Şofbenin pilot, diyafram ya da alevlenmeyi sağlayan çakmak kısmında bir arıza meydana gelmiş olabilir. Teknik personellerimiz bu gibi arızalara derhal müdahale etmektedir. Her marka hermetik ve bacalı şofbeniniz için Kar Teknik güvencesi ile hizmet verdiğimizi belirtmekten memnuniyet duyarız.