Servis sektöründe adını tüm müşterilere duyuran ve bu alanda lider konumda bulunan Kar beyaz eşya servisi, Whirlpool marka tüm beyaz eşyalar için hizmetinizdedir. İstanbul’un hem Asya hem de Avrupa Yakası’nda geniş bir hizmet ağı olan servisimiz ihtiyaç duyduğunuz her konuda sizlerle birlikte olmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyor. İşinde başarılı ve eğitimli bir uzman kadroya sahip olan servisimiz 7/24 hizmet anlayışını benimsemektedir. Böylece sizlerin yaşamakta olduğu problemlere vakit kaybetmeden müdahale etmekte ve mağduriyetinizi en kısa süre içerisinde gidererek sahip olduğunuz konforun tadını çıkartmaya devam etmenizi sağlamaktadır. Kar beyaz eşya servisinin ayrıcalıklarından yararlanmak isterseniz 0212 321 26 39 numaralı hattı arayarak ya da info@karteknikservis.com adresine mail atarak tarafımıza ulaşabilirsiniz. İlgili personellerimiz başvurunuzu en kısa süre içerisinde teknik uzmanlarımıza ileterek dilediğiniz zaman yanınızda olmamızı sağlayacaktır.

Whirlpool gibi geniş ürün yelpazesine sahip olan bir markanın tüm beyaz eşyaları için servis imkanı sunmaktayız. Buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutucu, bulaşık makinesi, ankastre setler ve derin dondurucu gibi birçok ürün için ayrı ayrı ekiplerimiz mevcuttur. Aynı zamanda bu ekiplerimiz kendi içerisinde; beyaz eşya montaj, beyaz eşya bakım, beyaz eşya onarım ve beyaz eşya nakil gibi farklı ekiplere de ayrılmaktadır. Bu sayede sizin ihtiyaç duyduğunuz konu ne ise o işin ehli personeller tarafınıza yönlendirilmektedir.

Önceliğimiz, Memnuniyetiniz ve Güvenliğiniz

Beyaz eşya servisimiz, aldığınız hizmet karşısındaki memnuniyetinizi ve sağlamış olduğumuz güvenliği her şeyin öncesinde tutmaktadır. Yapılan çalışma ne olursa olsun bu iki unsur karşılanmadan hiçbir iş teslim edilmemektedir. Gerek bakım gerekse onarım işlemlerinin akabinde uzmanlarımız söz konusu ürünü test etmeden bulundukları yerden ayrılmamaktadır. Müdahalede bulunulan konu hakkında müşterilerimiz muhakkak bilgilendirilmekte, yapılan çalışmaların ne için yapıldığı açıklanmakta ve ilerleyen zamanlarda benzer problemler ile karşılaşmamanız için dikkat edilmesi gereken hususlar anlatılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir