Kar Çamaşırmakinesi Teknik ServisÇAMAŞIR MAKİNESİ TEKNİK SERVİSİ

Uzun yıllardır sizlere kaliteli hizmet ayrıcalıklarını yaşatan Kar beyaz eşya servisi, beyaz eşya ürünlerinizin tümünün bakım, onarım ve montajını gerçekleştirmektedir. Ekonomik fiyat ayrıcalıklarımız, kaliteli hizmet anlayışımız ve müşteri odaklı çalışmalarımızla rakiplerimize daima öncülük etmekteyiz.

Kaliteli Hizmet Ayrıcalıklarımız

Çamaşır makinesi teknik servisimiz, İstanbul’un her yerine hizmet sağlamaktadır. Haftanın yedi günü, günün yirmi dört saati hizmet talebinize cevap vermekte, kesin çözümlü hizmetler sunmaktayız. Çözüm odaklı hizmetlerimizle çamaşır makinesi, fırın, bulaşık makinesi, buzdolabı, kombi ve klima gibi ürünlerinizi eskisinden daha kullanışlı hale getirmekteyiz. Tüm teknik donanımlara sahip uzman kadromuz eşliğinde işlem yapmakta, kaliteli yedek parçalarımızla sizlere birinci sınıf hizmet vermekteyiz. Kaliteli hizmet ayrıcalıklarımızdan yararlanmak için tek yapmanız gereken irtibat numaralarımızdan bize ulaşarak, randevu talebinde bulunmanız olacaktır.

Çamaşır Makinesi Neden Ses Çıkarmaktadır?

Çamaşır makinenizden olağan dışı ses geliyorsa, makinenizin kazan ve tamburu arasında bir cisim sıkışmış olabilmektedir. Ceplerde bulunan bozuk paralar ve tokalar, kazanla körük lastiği arasına sıkışabilmektedir. Bu durumda kazanın ve tamburun zarar görmesine neden olabilmektedir. Araya hiçbir madde kaçmadığı halde ses çıkarmaya devam ediyorsa ve kazan dönmeden su boşaltmaya başladıysa pompa motoru aşınmış ve işlevini yitirmiş olabilmektedir. Makinedeki hasarın daha fazla büyümemesi için en kısa sürede pompa motoru değiştirilmelidir. Kar çamaşır makinesi teknik servisi, en iyi yedek parçalarla kısa sürede pompa motorunuzu yenisiyle değiştirecektir.

Çamaşır makinasının kazanını taşıyan amortisörler kırılırsa, makineden ses gelebilmektedir. Amortisörlerin kırılması durumunda makine dengesini kaybedecek ve yürümeye başlayacaktır. Yürüyen makine sağa sola vurabilmekte, kısa sürede diğer parçalarında zarar görmesine neden olabilmektedir. Amortisörün bozulması durumunda yetkili servislerden en kısa sürede destek alınmalı ve vakit kaybetmeden yedek parça değişimi yapılmalıdır.

Çamaşır makinenizin ömrünü uzatmak, hasarı en aza indirmek için bakım ve onarımını gerçekleştirmeli, herhangi bir parçasının bozulması durumunda vakit kaybetmeden parça değişimi yaptırmalısınız. Firmamız bu konuda size destek sağlayacak, güvenilir ve kaliteli hizmet verecektir.

Donanımlı teknik kadromuzdan kaliteli hizmet almak, hizmetlerimiz ve ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.