2009 yılından bu yana sektörde birden fazla başarıya imza atan Kar beyaz eşya servisi olarak Miele marka tüm ürünleriniz için servis hizmeti sunmaya devam ediyoruz. %100 müşteri ve çözüm odaklı hizmet anlayışı sayesinde bugüne kadar müşterilerinde tam not almayı başaran servisimiz İstanbul’un tüm bölge ve semtlerine gezici servis sunmaktadır. Gezici servislerimizin tam teşekküllü olması dolayısı ile beyaz eşyanız konusunda ihtiyaç duyduğunuz her şeye çok kısa bir süre içerisinde çözüm bulmaktayız. Sizlerin yoğunluğunu göz önünde bulundurarak haftanın tüm günleri dilediğiniz saatlerde hizmet vermekteyiz. 0212 321 26 39 – 40 numaralı hatlardan, info@karteknikservis.com adresinden ya da sitemizde yer alan talep formundan yararlanarak bize ulaşabilir, bir randevu oluşturabilir, görüş, öneri ve şikayetlerinizi tarafımıza iletebilirsiniz.

Miele’nin geniş ürün yelpazesinin hepsine karşılık veren servisimiz bu ürünlerin bakımını, onarımını, montajını ve sökümünü büyük bir özenle gerçekleştirmektedir. Buzdolabından fırına, dondurucudan kurutma makinesine kadar birçok ürün için oluşturulan özel ekipler sayesinde yaşadığınız sorunlara anında çözüm bulmaktasınız. Ekiplerimiz hangi ürün ile ilgili neye ihtiyacınız varsa bu bilgiye istinaden hazırlanarak gelmekte ve böylece zaman ile maliyet kaybının önüne geçmenizi sağlamaktadır. Yapılan işlemler esnasında orijinal ürünler kullanılmakta ve bu işlemler ile ilgili tarafınızla devamlı olarak bilgi paylaşılmaktadır.

Miele İçin Bizi Seçin!

Miele gibi köklü bir markanın servisliğini uzun yıllardır yapıyor olmak ekibimize çeşitli deneyimler kazandırmıştır. Her yeni işimizde bu deneyimlerden yararlanarak kullanıcılarımıza hizmet vermekte ve devamlı gelişimi desteklemekteyiz. Beyaz eşyanız için bakıma da onarıma da ihtiyaç duysanız bu stratejimiz hiçbir zaman değişiklik göstermemektedir. Cihazınız Miele markasını taşıyor olması, bizim ayrıcalıklı hizmetimizden yararlanmanız için yeterli olan tek şeydir. Beyaz eşya servisi sektöründe, İstanbul’da en düşük maliyette hizmet veren servis olmamızın haklı gururunu yaşıyor ve müşterilerimize ödeme koşulları konusunda farklı alternatifler sunuyoruz.  

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir