klima teknik servisMevsim normallerinin üzerinde ya da altında sıcaklık değerleri ile günlerimizi geçirmeye başladığımız bu dönemlerde, iklimlendirme sistemlerinin en değerli parçası olan klimalar da büyük önem taşımaya başlamıştır. Yazın aşırı sıcağından kışın ise fazla fazla soğuğundan kaçınmak için hemen hemen herkes klima kullanma yöntemine başvurmaya başlamıştır. Hal böyle olunca klimalar hakkında bilgi edinmek de elzem hale gelmiş bulunmaktadır.

Klimalar günümüzde başlı başına ayrı bir çalışma alanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Ne işe yaradıkları, nasıl çalıştıkları, kullanırken nelere dikkat edilmesi gerekildiği gibi hususlar bu alandaki yetkin kişiler tarafından kullanıcılar ile paylaşılmaya başlanmıştır. Biz de servis olarak bu bilgilendirme çalışmalarına yıllardır olduğu gibi bugün de destek vermeye devam etmekteyiz. Klima almaya karar veren bir kişinin yapacağı satın alma işlemi sonrasında klimanın kurulumundan, halihazırda klima kullanıcısı olan kişilerin klimalarının bakım ve onarımına kadar birçok konuda müşterilerimize destek veriyoruz.

Klima kullanmaya başlamadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli husus, klimanın montajının gerçekleşeceği yeri doğru bir şekilde seçmektedir. Servisimizin profesyonel montaj ekibi sizi bu konuda yönlendirerek klimanızı sağlığınıza zarar vermeyecek ve en verimli şekilde çalışacak yere monte etmektedir. Bu seçim doğru bir şekilde yapılmazsa klimanın yanlış kullanımı hem cihaza hem de kullanıcıların sağlığına zarar verebilmektedir.

Sahip olduğu klimasını yaz kış kullanan müşterilerimizin dikkat etmesi gereken bir diğer husus da bu cihazların yıl içerisinde minimum bir defa bakımının yaptırılması gerektiğidir. Çalışma süreleri boyunca havadaki toz parçacıkları ile münasebet içerisine giren klimaların servisimiz tarafından özel hijyenik kimyasallar ile temizliği ve bakımı gerçekleştirilmektedir. Klimalar çalıştıkları esnada yüksek düzeyde enerji tüketirler ve bu da cihazın içerisindeki aparatların bir süre sonra yıpranmasına neden olabilir. Servis yetkililerimiz bu noktayı da göz önünde bulundurarak bakım servisi esnasında klimanızın işleyişini ve belirli bağlantılarını kontrol etmekte, herhangi bir müdahalede bulunulması gerekiyor ise vakit kaybetmeden bu bilgiyi sizinle paylaşmakta ve onayınız doğrultusunda işlem gerçekleştirmektedir.

Klima servisi alanında lider konumda olan servisimiz, sizlerden aldığı olumlu geri bildirimler ve yenilikçi yaklaşımı sayesinde bugüne kadar yüzlerce ev ve iş yerinin klimalarına doğru hamleler yapmıştır. Bizim için her şeyden önce sizin güvenliğiniz ve memnuniyetiniz gelmektedir. Bu nedenle servisimiz tarafından sizlere her daim güler yüzlü ve profesyonel teknik uzmanlar yönlendirilmektedir. Gönül rahatlığı ile klimanızı teslim edeceğiniz uzmanlarımız, gerekli tüm işlemleri yerinde hallederek olası bir mağduriyet yaşama ihtimalinizin önüne geçmektedir. Hızlı ve pratik çözümler üreten servisimizin klimanız için verebileceği maksimum kalitedeki hizmeti verdiğine emin olabilirsiniz.

Klima servisimiz, arızalanan klimalarınızın onarımı konusunda da marka ayırt etmeksizin sizlere gezici servis hizmeti sağlamaktadır. Tarafımıza ilettiğiniz arıza kodu ya da açıklaması doğrultusunda ilgili birimimiz hemen harekete geçerek bulunduğunuz ev ya da iş yerine gelmekte ve arızanın giderilmesini sağlamaktadır. Klimanız için ihtiyaç duyduğunuz her çeşit hizmeti almak için dilediğiniz zaman tarafımızla irtibata geçebilirsiniz.