Kar beyaz eşya servisi olarak sektörde verdiğimiz hizmetin 10. yılına girerken Samsung marka tüm ürünleriniz için sizinle birlikte olmaya devam ediyoruz. Servisimiz, geniş ürün hizmet yelpazesi ve teknik uzman kadrosu ile adını bu alanda ilk sıraya yazdırmayı başarmıştır. İstanbul genelinde hizmet veren profesyonel kadromuz ile haftanın tüm günleri istediğiniz her saat evlerinize ve iş yerlerinize ulaşım sağlamaktayız. Kar beyaz eşya servisinin farkından ve kaliteli hizmet anlayışından yararlanmak isterseniz bize telefon ve mail yollarını kullanarak ulaşabilir ve vakit kaybetmeden tarafımızdan görüşme talep edebilirsiniz.

Servisimiz Samsung marka tüm beyaz eşyalar için model ayırt etmeksizin hizmet sunmaktadır. Beyaz eşya montajı, sökümü, bakımı, tamiri, onarımı ve nakli gibi konularda ihtiyaç duyduğunuz desteği tarafınıza en uygun fiyat garantisi ile vermekteyiz. Alanında çok sayıda eğitim ve sertifika almış personellerimiz sayesinde ihtiyaç duyduğunuz müdahaleyi çok kısa bir sürede gerçekleştiriyor ve sorunlarınıza kesin çözümler buluyoruz.

Önceliğimiz, Memnuniyetiniz ile Kalıcılığı Sağlamak

Kar beyaz eşya servisi, verdiği her hizmette öncelikle Samsung kullanıcılarını memnun etmeyi hedefler. Bu memnuniyet doğrultusunda yapılan müdahalelerin kalıcı olması sağlanır. Yani servisimizden bir konuda almış olduğunuz desteğin aynısını bir kez daha talep etmezsiniz. Bunun sebebi de alanındaki tüm gelişmelere hakim olan ve bütün işlemlerinde orijinal ürünler kullanan ekibimizdir.

Beyaz eşyaların her biri gündelik hayatımızda büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle kurulumundan arızalanmasına kadar her işleminde profesyonel kişiler ile ortak bir çalışma yürütmek gerekmektedir. Servisimiz, üzerinde Samsung logosu olan tüm beyaz eşyalarınızı başarılı bir şekilde monte etmekte, sökümünü gerçekleştirmekte ya da bir yerden başka bir yere nakil etmektedir. Bu tip işlemler esnasında en ufak bir yanlış hareketin güvenliğinizi tehlikeye atabileceğini hiçbir zaman unutmayarak her zaman uzman kişilerden yardım almaya özen göstermelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir