Bugüne kadar tüm müşterilerine en üst düzeyde hizmet sunan ve kesin çözümler üreterek müşterilerini memnun bırakmayı başaran Kar beyaz eşya servisi, tüm Amana marka beyaz eşyalarınız için faaliyetlerine devam etmektedir. İstanbul her iki yakasına da hizmet veren servisimiz 7/24 çalışma ilkesini prensip olarak benimsemektedir. Kaliteli, hızlı ve güvenilir olma özellikleri ile bu alanda kendisine sağlam bir yer edinmiş olan servisimiz, kendisini sürekli olarak yenilemekte ve hızla değişen teknolojiyi yakından takip ederek anı yakalamaktadır. Deneyimli uzman kadrosu ile her daim yanınızda olan Kar beyaz eşya servisinden Amana marka ürünleriniz için yararlanmak isterseniz telefon ve mail yolu ile tarafımızla irtibata geçebilirsiniz.

Servisimiz, her model ve çeşit Amana beyaz eşya için montaj, bakım ve onarım hizmetleri vermektedir. Farkını hizmet kalitesi ile ortaya koyan ekibimizden bu konular hakkında görüş ve öneri alabilir, tek başınıza çözemediğiniz sorunlarınız için destek isteyebilirsiniz. Servisimizdeki tüm personeller vermiş oldukları hizmetin ciddiyetinin ve öneminin farkındadır. Bu nedenle sadece geçim kaynağı olarak yapılan bir iş gibi çalışmak yerine canla başla sorununuzu çözmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmaktadırlar. Oluşturduğumuz güven ortamı ile Amana beyaz eşyalarınızı bize emanet edebilir ve en kısa süre içerisinde ürününüze ilk günkü gibi çalışır bir şekilde kavuşabilirsiniz.

Beyaz Eşya Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günümüzde her birey en az bir beyaz eşyanın kullanıcısıdır. Bu da demek oluyor ki beyaz eşyalar günlük yaşantımızın bir parçası haline gelmiştir. Bu nedenle her birinin kullanımına ayrı özen göstermek gerekmektedir. Bu özene de doğru kurulum yaptırma ile başlanmalıdır. Servisimiz gibi deneyimli personelleri bulunan bir yerden hizmet almak, bu konuda atılacak en doğru adımdır. Devamında ise sahip olduğunuz ürünün kullanım kılavuzunu iyice inceleyerek oradaki direktifleri birebir uygulamanız önerilmektedir. Böylece beyaz eşyalarınızın kullanım ömrünü maksimum düzeye taşımış olursunuz.                               

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir