Kar beyaz eşya servisi olarak 2009 yılından bu yana müşterilerimize vermiş olduğumuz a kalitedeki hizmet sayesinde alanında öncü ve lider kuruluş olmayı başarmış bulunmaktayız. Yaklaşık 25 kişiden oluşan uzman personel kadromuz ile yaşadığınız tüm arızalanmalara ve beyaz eşyadan kaynaklanan ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler üretiyoruz. İstanbul genelinde vermiş olduğumuz hizmeti belirli gün ve saatler ile sınırlandırmıyor, 7/24 çalışma politikasını benimsiyoruz. Önceliğimiz her daim memnuniyetinizin sağlanması ve mağduriyetinizin en kısa süre içerisinde giderilmesidir. Kaliteli ve çözüm odaklı çalışmalarımızdan yararlanmak isterseniz, tarafımıza dilediğiniz zaman ulaşabilir ve teknik destek alabilirsiniz.

Servis olarak kaliteye verdiğimiz önemi, çalışmalarını gerçekleştirdiğimiz markalar ile desteklemekteyiz. Bu nedenle, bizim gibi güvenilirliğini ve sağlamlığını ispatlamış markalar nezdinde beyaz eşya servisi hizmeti sunmaktayız. Servisimiz, Siemens marka tüm beyaz eşyalarınız için sizlere gezici hizmet sağlamaktadır. Modeli ve çeşidi fark etmeksizin tüm Siemens logosu taşıyan beyaz eşyalarınız için servisimizden yararlanabilirsiniz.

Siemens Marka Beyaz Eşyalar İçin Sunduğumuz Hizmetler

Siemens marka cihazlarınız ile ilgili gerekli olan tüm bilgilere sahip olan personel kadromuz, bu sayede bakım, onarım ve montaj gibi işlemler sırasında siz değerli müşterilerimize kesin çözümler sunmakta ve yaptığı müdahaleler hakkında sizleri bilgilendirmektedir. Bu tür ürünlerin kullanımında nelere dikkat edilmesi gerektiği anlatılarak olası arızalanmaların önüne geçilmektedir.

Özellikle yaz aylarında arızalanmaların arttığı göz önünde bulundurulduğunda, beyaz eşyaların periyodik bakımlarının yapılması büyük önem arz etmektedir. Bakımı yapılmayan beyaz eşyalar, sizi en ihtiyaç duyduğunuz anda yarı yolda bırakabilir ve zor durumda kalmanıza sebep olabilir. Bu nedenle servisimizin güler yüzlü ve profesyonel personelinden beyaz eşyalarınızın rutin bakımı konusunda destek almanızı öneririz. Bu personellerimiz bakımı yapılmasına rağmen arızalanan veya çalışma aksaklığı yaşayan tüm beyaz eşyalarınız için tamirat ve onarım hizmeti de sunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir