Kar beyaz eşya servisi olarak tam 8 yıldır profesyonel anlamda tüm Profilo marka beyaz eşyalarınız için kaliteli ve başarılı bir servis hizmeti vermekteyiz. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet veren servisimizden beyaz eşya montajı, bakımı ve onarımı gibi konularda destek alabilirsiniz. Beyaz eşyalarda yaşanan sorunlara getirdiği çözümler ile bugüne kadar müşterilerinden tam puan almayı başaran ve yarıştığı kulvarda öncü konumda olan servisimiz haftanın tüm günleri hizmetinizdedir. Üzerinde Profilo logosu bulunan tüm beyaz eşyalarınız hakkında teknik yardım almak için 0850 840 00 88 numaralı hattan müşteri temsilcilerimize ulaşabilir, bilgi ve destek almak istediğiniz konuyu arkadaşlarımıza iletebilir ve istediğiniz bir tarihe randevu oluşturabilirsiniz.

Bir evin ya da iş yerinin olmazsa olmazlarının başında gelen beyaz eşyalar, satın alındığı andan itibaren büyük bir dikkat ve özen ile kullanılmalıdır. Günlük hayatımızın bir parçası haline gelen ve yokluğunda çok fazla problem yaşadığımız bu cihazlar için gereken hassasiyeti göstermeye sahip olduğunuz kullanım kılavuzunu baştan sona inceleyerek başlayabilirsiniz. Bu kılavuzda yer alan yönergeler, satın almış olduğunuz beyaz eşyadan alabileceğiniz en yüksek verimi almanıza yardımcı olmaktadır. Bunun dışında faali olarak gereksinim duyulan tüm işlemler için muhakkak profesyonel bir destek almalısınız.

 

Kar Beyaz Eşya Servisinin Profilo Hizmetleri

Beyaz eşya sektöründe akla gelen ilk marka olan Profilo için faaliyetlerini sürdüren servisimiz bu markanın tüm ürünleri için montaj, söküm, bakım ve onarım hizmetleri sunmaktadır. Bir beyaz eşyanın sağlıklı bir şekilde çalışması için doğru kurulması oldukça önemlidir. Bu noktada servisimiz Profilo ürünlerinin özelliklerine hakim olan personellerini tarafınıza yönlendirmekte ve ürününüzün montajını çok kısa bir süre içerisinde tamamlamaktadır. Kurulumun ardından belirli aralıklarla yaptırmanız gereken bakım işlemleri için de yine aynı şekilde uzmanlarımız bulunduğunuz yere gelerek bir iş günü içerisinde faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Arıza yaşayan beyaz eşyalarınız için ise servisimizin özel bir onarım – tamirat ekibi bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir