Bu alanda uzun yıllardır gerçekleştirmekte olduğumuz faaliyetler ile Kar beyaz eşya servisi olarak adımızı tüm İstanbul’a duyurmayı ve herkesin ilk tercihi olmayı başarmış bulunmaktayız. Kaliteden ödün vermeyen, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile Altus marka bütün beyaz eşyalarınız için sizlere hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Beyaz eşyaların tüm inceliklerine ve işleyiş sistemlerine hakim olan uzman kadromuz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm konularda siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Asya ve Avrupa Yakası’nda bulunan her noktaya gezici servis hizmeti sağlayarak haftanın tüm günleri çalışmalarımızı sürdürmekte ve dilediğiniz zaman sizlerle birlikte olmaktayız. Altus marka herhangi bir beyaz eşyanız ile ilgili profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa bizi arayın ya da internet ortamından ulaşım sağlayın, aynı gün içerisinde size geri dönelim.

Bulaşık ve çamaşır makinesi başta olmak üzere; buzdolabı, aspiratör, ocak ve fırın gibi birçok farklı ürün için hizmet sunan servisimiz, bu cihazların kullanımından kurulumuna kadar her bir noktada müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Bu ürünlerin bakımı, montajı, taşınması ve tamiri konularında pratik hizmetler sunan servisimiz, piyasanın en uygun fiyat teklifi veren servisi olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Çünkü servisimiz önce sorununuzun ne olduğunu çok iyi bir şekilde öğrenir sonra ne yapılması gerektiğine karar verir. Böylece, sorunun ne olduğunu önemsemeden, ihtiyaç olmamasına rağmen birden fazla işlem yapan servisler gibi yüksek ücretler talep etmez, sadece emeğinin karşılığını alır.

Sorununuzu Net Bir Şekilde Tanımlayın

Servisimiz ile hangi kanal aracılığı ile irtibata geçmiş olursanız olun, önceliğiniz her zaman sorununuzu doğru ve eksiksiz bir şekilde tarafımıza iletmek olmalıdır. Bu şekilde hem sizin hem de bizim işimiz kolaylaşmış olmaktadır. İşleyişinde bir sorun olduğunu fark ettiğiniz beyaz eşyanızın öncelikle elektrik bağlantısı olup olmadığını kontrol edin. Bağlantı mevcut ise cihazın açma kapama düğmesinin çalışıp çalışmadığına bakın. Hiçbir elektrik akımı mevcut değilse son olarak sigortanıza bir göz atın. Sorun düzelmediyse vakit kaybetmeden servisimiz ile iletişime geçin ve Altus beyaz eşyanızı gönül rahatlığı içerisinde uzmanlarımıza emanet edin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir